Wizyta przedstawiciela władz CDO

przez | 18 maja 2011

Z wizytą w Polsce przebywał Maurizio Giuliano, dyrektor Compagnia delle Opere (CDO) odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe. Towarzystwo Dzieł reprezentuje włoski związek w Polsce i korzysta z jego pomocy i doświadczeń. CDO jest jedną z największych na świecie organizacji pracodawców, wspierającą przedsięwzięcia o charakterze społeczno-gospodarczym, kulturalnym i charytatywnym. CDO zrzesza ponad 34 tysiące członków i posiada swoje struktury w 18. krajach świata.

Maurizio Giuliano spotkał się 16 maja br. w siedzibie Towarzystwa Dzieł w Warszawie z Krzysztofem Prokopem, prezydentem Towarzystwa Dzieł i z Jackiem Strzałkowskim, dyrektorem Biura Towarzystwa Dzieł. Wspólne rozmowy były okazją do przekazania informacji o naszych dotychczasowych działaniach oraz relacji z obrad Zgromadzenia Ogólnego i Rady Programowej Towarzystwa Dzieł, które miało miejsce 14 maja br. Przedstawiciel CDO był zainteresowany strukturą Towarzystwa Dzieł, metodami naszej pracy oraz obszarami aktywności biznesowej, społecznej i charytatywnej poszczególnych podmiotów zrzeszonych w polskim związku.

Omówiono także kwestię bliskiej współpracy włoskiego CDO z Towarzystwem Dzieł i możliwości realizacji wspólnych projektów w 2011 r. Szczególną uwagę poświęcono udziałowi polskich przedsiębiorców w tegorocznej edycji Matching’u, czyli spotkania małych i średnich przedsiębiorców, które efektywnie ułatwia poszukiwanie dostawców, klientów, partnerów i jest nieocenioną inicjatywą ułatwiającą nawiązywanie kontaktów biznesowych. Tegoroczna siódma edycja Matchingu odbędzie się w Mediolanie w dniach 21-23 listopada 2011 r.

 

Zobacz więcej informacji o inicjatywach CDO: