Struktura i władze

przez | 14 października 2013

Władze statutowe Towarzystwa Dzieł (CDO Polska) stanowią:

  • Zgromadzenie Ogólne
  • Rada Programowa
  • Zarząd

Kompetencje władz naszego związku są szczegółowo wymienione w statucie.

 


 

Skład Zarządu CDO Polska

(powołanego w dniu 25 listopada 2017 r. przez Radę Programową)

Piotr Cepielik

Prezydent CDO Polska – prywatny przedsiębiorca, mieszka w Kolbuszowej. Od 12 lat właściciel ABM Rzeszów, największej na Podkarpaciu firmy specjalizującej się w projektowaniu, dostarczaniu i montażu systemów mebli i wyposażenia dla sklepów i biur. Znawca, praktyk problematyki reprywatyzacyjnej. Radny Rady Miejskiej w Kolbuszowej w latach 1998-2002. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych KUL i Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie. Pasjonat meblarstwa barokowego i budownictwa drewnianego.

Sławomir Miązek

Wiceprezydent CDO Polska – absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie studiował prawo, prawo kanoniczne i teologię. Posiada certyfikat księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Od 2002 roku prowadzi firmę Lumen zajmującą się przygotowaniem, organizacją i koordynowaniem przebiegu ceremonii pogrzebowych VIP, według ceremoniału wojskowego, ceremoniału dyplomatycznego itp. oraz ceremonii świeckich. Wolny czas poświęca rodzinie, a w następnej kolejności swoim pasjom muzycznym. 

Dariusz Kuzara

Członek CDO Polska – studiował inżynierię biomedyczną na Politechnice Wrocławskiej, inżynierię oprogramowania na Uniwersytecie w Sheffield i Zarządzanie SGH w Warszawie. Od 17 lat związany z branżą IT, realizując projekty wspierające działanie działów IT lub je transformujące w takich podmiotach, jak międzynarodowe laboratorium fizyki jądrowej CERN w Genewie, kilka spośród największych banków i instytucji finansowych w Polsce, dwóch dużych firm telekomunikacyjnych oraz największych na rynku przedsiębiorstwach z branży paliwowej. Od 4 lat z sukcesami kontynuuje swoją działalność w ramach firmy PROITCON, której jest właścicielem. Jego pasją pozostają żeglarstwo i góry.

Dariusz Chodyniecki

Członek Zarządu CDO Polska – przedstawiciel włoskiego Stowarzyszenia La Dimora onlus w Polsce, od 8 lat zajmuj się adopcjami zagranicznymi dzieci, które nie znajdują w Polsce rodzin, i wpieraniem rodzin włoskich podczas procedury adopcyjnej. Zajmuje się także tłumaczeniami z języka włoskiego, stale współpracuje z wydawnictwami Jedność, Edycja św. Pawła i W Drodze. Z wykształcenia doktor historii najnowszej i magister teologii. Mieszka w Łodzi.

Marek Czapski

Członek Zarządu CDO Polska – z wykształcenia mgr inż. projektant konstrukcji budowlanych, prowadzący działalność gospodarczą od 1993 r. Posiada uprawnienia do projektowania wszelkiego rodzaju konstrukcji bez ograniczeń od 1997 r. We współpracy z wieloma renomowanymi pracowniami architektonicznymi zaprojektował ponad 600 000 m2 powierzchni mieszkalnej, biurowej i usługowej. Inwestorami obiektów były takie podmioty, jak: Ronson Development, Shiraz, Long Bridge, Budimex Nieruchomości, Polnord, Green House oraz wiele spółdzielni mieszkaniowych i developerów.