CDO zaprezentuje Matching w Rzeszowie

przez | 1 kwietnia 2014

CDO Polska we współpracy z Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego organizuje prezentację Matchingu dla przedsiębiorców z Podkarpacia, zainteresowanych kooperacją z firmami włoskimi.

Spotkanie w Rzeszowie ma na celu przybliżenie możliwości biznesowych, jakie oferuje przedsiębiorcom uczestnictwo w Matchingu 2014, organizowanym przez Compagnia delle Opere w Mediolanie. W tym roku będzie to jubileuszowa 10. edycja tego wydarzenia.

Przedsiębiorcy biorący udział w Matchingu opisują swoją działalność, ofertę oraz oczekiwania odnośnie partnerów biznesowych, korzystając z platformy internetowej http://www.e-matching.it. Wpisane informacje są podstawą do ustalenia harmonogramu bezpośrednich spotkań, zgodnych z obustronnymi potrzebami przedsiębiorców. Spotkaniom w formule one-to-one towarzyszą także branżowe prezentacje, konferencje i warsztaty (m.in. o warunkach prowadzenia działalności biznesowej w poszczególnych krajach świata, możliwościach eksportowych i oferowanych zachętach inwestycyjnych).

Zarówno Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, jak i CDO Polska, nie pokrywają kosztów uczestnictwa w imprezie Matching 2014 w Mediolanie. Jednak CDO może służyć Państwu wsparciem merytorycznym i informacjami odnośnie tego wydarzenia.

CDO działa w Polsce od 2003 roku i w swojej działalności korzysta z doświadczeń włoskiego związku Compagnia delle Opere, który ma siedzibę w Mediolanie. Jest to jedna z największych na świecie organizacji skupiających ponad 34 tysiące członków, posiadająca obecnie struktury w 18 krajach świata. Swoją działalnością CDO obejmuje i wspiera przedsięwzięcia o charakterze społeczno-gospodarczym, kulturalnym i charytatywnym.

 

Spotkanie dla przedsiębiorców odbędzie się 14 kwietnia 2014 o godzinie 11:00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

Program spotkania:

11:00 – 11:15 Rejestracja uczestników
11:15 – 11:30 Formy wsparcia uczestnictwa przedsiębiorców w imprezach targowych
11:30 – 11:40 Przerwa kawowa
11:40 – 12:00 Zakres wsparcia Compagnia delle Opere Polska dla przedsiębiorców polskich na rynku włoskim
12:00 – 13:00 Matching 2014, Mediolan – informacje o wydarzeniu i możliwościach jakie oferuje przedsiębiorcom.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w tym spotkaniu są proszeni o kontakt do dnia 8 kwietnia br. z pracownikami COIE na adresy: k.chlebek@podkarpackie.pl lub m.dojnik@podkarpackie.pl

 

Zapraszamy także na stronę podkarpackiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów