Zgromadzenie Ogólne CDO Polska

przez | 15 października 2015

Na początku października br. odbyło się Zgromadzenie Ogólne CDO Polska (Towarzystwa Dzieł). Na to spotkanie przybyli przedstawiciele naszej organizacji z kilku miast Polski. W trakcie obrad podjęto kilka ważnych uchwał, jak również wyznaczono kierunki działań na przyszłość. Podkreślono wartość istnienia, takiego towarzystwa wśród przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń.

Po Zgromadzeniu odbyło się także spotkanie dla współpracowników i sympatyków CDO Polska. To wydarzenie uświetnił swoim koncertem – Artur Pachlewski – – znany klarnecisty, który jako jedyny Polak ukończył studia w klasie Eduarda Brunnera w Niemczech. Jest także absolwentem warszawskiej Akademii Muzycznej i European Mozart Accademy oraz zwycięzcą Konkursu Klarnetowego im. Karola Kurpińskiego. Występował, jako solista i kameralista w wielu krajach Europy i na najważniejszych festiwalach w Polsce. W trakcie koncertu wykonał utwory m.in.: Karola Kurpińskiego, Borisa Kovaca.

Artur Pachlewski
Artur Pachlewski podczas koncertu

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. Zuzanna Broszczak, dyrektor Francuskiego Instytutu Zarządzania, Ewa Pietrykiewicz, prezes Fundacji „Dla Polonii” oraz Artur Dmochowski, dziennikarz i pisarz.

Dariusz Kuzara
Wystąpienie Dariusza Kuzary, prezydenta CDO Polska