Spotkanie z prof. Franco Nembrinim

przez | 10 października 2016

Zapraszamy na spotkania z włoskim profesorem Franco Nembrini, autorem książki „Między ojcem a synem. O budowaniu relacji”. 18 listopada (piątek) spotkanie odbędzie się w Warszawie o godz.18:00 przy ul. Rakowieckiej 61 (Aula Collegium Bobolanum), a 19 listopada br. (sobota) we Wrocławiu o godz.17:00 przy Placu Teatralny 5 w Mediatece. W warszawskiej prezentacji książki będą uczestniczyć także Robert „Litza” Friedrich, frontmen zespołu Luxtorpeda oraz Darek Chodyniecki, tłumacz książki.

Książka prof. F. Nembriniego jest wspaniałym antidotum na współczesny kryzys ojcostwa i wychowania. Pozycja ukazała się nakładem wydawnictwa M.

Franco Nembrini jest autorem wielu wykładów i konferencji skierowanych do rodziców, nauczycieli, wychowawców, lekarzy, urzędników państwowych. W książce „Między ojcem a synem” zebrane zostały niektóre z jego najbardziej znaczących wystąpień. Opowiedziane językiem prostym i bezpośrednim, ubogaconym tysiącami przykładów zaczerpniętych z długiego osobistego doświadczenia, stanowią propozycję dla wszystkich, którzy – czy to w domu, czy w szkole, czy też w każdym innym środowisku – pragną uzyskać pomoc w trudnym i fascynującym zadaniu przekazywania młodym nadziei oraz sensu życia.